درباره ما

                                                          تولد کاکتوس

گالری کاکتوس در دی ماه 1391 فعالیت خود را آغاز کرد. هدف ما، تولید و عرضه‌ی زیورآلات دست‌ساز به سبکی نو و جذاب بود تا طیف گسترده‌ای از اقشار جامعه را تحت پوشش خود داشته باشد. تنوع محصولات و موادی که در ساخت دست‌سازه‌های برنجی- مسی این مجموعه مورد استفاده قرار می‌گیرند بسیار بالاست؛ همین امر سبب شده تا افراد مختلف با هر سلیقه و هر بودجه‌ای توان خرید انواع زیورآلات کاکتوس را داشته باشند.

                                                               رشد

طرح‌های خلاقانه، کیفیت بالا و تنوع، سه ستون اصلیِ شکل‌گیری گالری کاکتوس هستند. کاکتوس هر بار با خلاقیتی نو، باعث خرسندی هرچه‌بیشتر مشتری‌های خود می‌شود. به‌طوری‌که کاکتوس توانست با ارائه طرح‌های متنوع و خاص، در مدت زمان کوتاهی مشتریان بسیاری از سراسر ایران پیدا کند.

                                                             پیشرفت

با اینکه اولین فعالیت‌های کاکتوس همکاری با فروشگاه‌های شهرکتاب در شهرهای تهران، مشهد، نوشهر و نور بود؛ اما  در ادامه فعالیت خود سعی بر آن داشت تا با بهره گیری از روش های نوین ارائه خدمات، امکان خرید مطمئن و ساده تر از میان تنوع گسترده تری از محصولات را فراهم کند. در این راستا علاوه بر حضور گسترده تر در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، سعی بر آن است تا با فروشگاه آنلاین گالری کاکتوس تجربه خرید بهتری برای شما فراهم گردد. در این فروشگاه تمامی محصولات با قیمت‌های مناسب، مشخصات کامل و عکس‌های باکیفیت عرضه می‌شوند. شما می‌توانید در هر زمان با فراغ‌بال محصولات مختلف را از نظر جنس، قیمت و سنگ‌های کار شده روی آن مورد بررسی و مقایسه قرار دهید؛ و در نهایت گزینه‌ای که صد در صد با سلیقه و بودجه شما همخوانی دارد را خریداری کنید.

                                                                                  سپاس از همراهی و اعتماد شما

                                                                                                   نگارفخر